Erfgoed Balen vzw
Erfgoed Balen vzw | Vaarstraat 29 | 2490 Balen | tel.: 014 74 41 75
Erfgoed Balen vzw Vaartstraat 29 Oud gemeentehuis 2490 Balen tel. 014 74 41 75
Secretariaat en documentatiecentrum Esther Keunen Info@erfgoedbalen.be Raad van bestuur Voorzitter Richard Vermeulen voorzitter@erfgoedbalen.be Ondervoorzitter Bram Dierckx ondervoorzitter@erfgoedbalen.be Penningmeester Vic Berckmans penningmeester@erfgoedbalen.be Secretaris Kris De Wandeleer secretaris@erfgoedbalen.be Bestuursleden Annelies Denooz annelies_bestuurslid@erfgoedbalen.be Marena Grobben marena_bestuurslid@erfgoedbalen.be Simone Rijkers simone_bestuurslid@erfgoedbalen.be Alex Smeyers alex_bestuurslid@erfgoedbalen.be Tom Vanleeuwen tom_bestuurslid@erfgoedbalen.be Webmaster Walter Vermeulen walter_webmaster@erfgoedbalen.be